ÇALIŞTAYLAR

FEAD Çalıştayları III

Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği (FEAD) koordinatörlüğünde Fizik, Kimya, Biyoloji ile Fen Bilimleri Dersi Öğretim Programları üzerine çalışan akademisyenleri ve öğretmenleri bir araya getirmek, öğretim programlarının sınıf içi uygulamalarında karşılaşılan sorunlar üzerine çözüm önerilerinin paylaşılabilmesini sağlamak amacı ile 9 Ekim 2013 Çarşamba günü İstanbul’da, Marmara Üniversitesi Akademik Gelişim Birimi bünyesinde FEAD Çalıştayları III: Fen Alanları Öğretim Programlarında Gelişmeler başlıklı çalıştay düzenlenecektir. FEAD Çalıştayları III: Fen Alanları Öğretim Programlarında Gelişmeler çalıştay kapsamı için tıklayınız. Kayıt formu için tıklayınız.

FEAD Çalıştayları II

Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği (FEAD) koordinatörlüğünde araştırma yöntemleri ve istatistiksel analiz konusunda araştırmacıların ihtiyaç duyduğu yeni yöntem ve tekniklerin tanıtımı ve yaygınlaştırılması amacıyla “FEAD Çalıştayları-II: Yapısal Eşitlik Modellemesi ve Bilgisayar Destekli Nitel Veri Analizi” başlıklı bir çalıştay 27-30 Haziran 2012 tarihlerinde Niğde Üniversitesi ev sahipliğinde Niğde’de gerçekleştirilen X. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresinin hemen öncesinde 26 Haziran 2012 Salı günü Niğde Üniversitesinde yapılmıştır. Çalıştay ile ilgili bilgi için lütfen tıklayınız.

FEAD Çalıştayları I

Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği (FEAD) koordinatörlüğünde Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen ve Teknoloji dersi öğretmenlerine destek olmak amacı ile 13 Haziran 2012 Çarşamba günü FEAD Çalıştayları I: “Fen Alanları Öğretim Programlarında Çağdaş Gelişmeler ve Uygulamalar” konulu bir çalıştay Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi bünyesinde yapılmıştır. Çalıştay ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.