NVİVO UYGULAMASINA YÖNELİK OLARAK

 

Kış okuluna gelirken tüm katılımcılarımızın yanında Nvivo 11 lisanslı sürümü ya da deneme sürümü yüklü laptopları bulunmalıdır. Projedeki Nvivo eğitimi Windows kullanıcılarına yönelik olacaktır. Macintosh yazılımı yüklü olan bilgisayarlarda durum farklı olabilir ve tercihen Windows yüklü bir laptop ile gelinmesi tavsiye edilmektedir.

 

Nvivo asıl ya da deneme sürümünün yüklendiği ve projeye getirilen laptoplar programın minimum ihtiyaçlarını karşılayabilecek seviyede olmalıdır.  Katılımcılarımızın laptop sistemlerinin 32 bit veya 64 bit olup olmadığına dikkat etmeleri ve ona göre deneme sürümünü yüklemeleri gerekmektedir. Diğer minimum sistem ihtiyaçlarına şu adresten ulaşılabilir:

http://www.qsrinternational.co m/product/system-requirements

 

Proje boyunca Nvivo Pro sürümüyle çalışılacaktır ve eğer katılımcılarımız deneme sürümünü yükleyeceklerse Nvivo Pro’yu seçmelidir.

 

Nvivo 11 deneme sürümü www.qsrinternational.com adresinden yüklenebilir. Deneme sürümü 14 günlüktür ve bu duyuru alındıktan sonra yüklendiğinde proje boyunca kullanılabilecektir.

 

Deneme sürümünü yüklerken katılımcılarımızın her birinin karşılarına çıkan formu doldurmaları gerekmektedir. Form doldurulmadığında deneme sürümünü indirmek mümkün değildir.