FEAD

Recent Posts

Best Living Room Decorating Ideas & Designs
Best Living Room Decorating Ideas & Designs
Food with Partially Hydrogenated Oil
Food with Partially Hydrogenated Oil
France celebrate the birth of the French Republic
France celebrate the birth of the French Republic
While many trends build on current styles and ideas
While many trends build on current styles and ideas
Forget Password Form
Registration Form

Üyelik

Üyelik

ÜYE olmak için: 

Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneğine aşağıdaki işlemleri yaparak üye olabilirsiniz.

1- Üyelik aidatınızı aşağıda verilen hesap numarasına yatırıp, dekontunu alınız.

2- Üyelik başvurusu için https://fead.org.tr/ adresinde üst sağda bulunan Üye Ol sekmesinden giriş yaparak ya da https://fead.org.tr/uye/kayit-ol adresinden giriş yaparak Üyelik kaydı oluşturunuz. 

3- Üyelik bilgilerinizi https://fead.org.tr/uye/giris-yap adresinden giriş yaparak doldurunuz ve bir adet fotoğrafınızı yükledikten sonra Gönder tuşuna basınız.

4. Profil bilgileriniz sayfasında sol menüde yer alan "Yeni Başvuru Formu" linkine tıklayınız ve burada yer alan bilgileri doldurduktan sonra üyelik aidatını yatırdığınıza dair dekontu ilgili yere yükleyiniz. Formun sonunda yer alan Başvuru Yap/ Gönder tuşuna basarak üyelik başvurunuzu tamamlayınız.

(Önemli: Dernekler Kanunu gereğince ilk kez üye oluyorsanız ve daha önce başvuru formu doldurmadıysanız, dernek başvurunuzu tamamlamak için aşağıdaki seçeneklerden birinin olması zorunludur: (1) ıslak imzalı formunuzun FEAD yönetimine teslim edilmesi gerekmektedir. Formu dernek yönetim ve denetim kurulu üyelerimize elden teslim edebilir ya da aşağıda verilen dernek adresimize posta ile gönderebilirsiniz. (2) e-imzanız var ise e-devlet üzerinden dernek başvurunuz e-imzanız ile gerçekleştirilebilir. Bu iki seçenekten birini üyelik aidat ödemesini takip eden 6 ay içinde gerçekleştirmeyen başvuru sahiplerinin başvurularının onayı bekletilecektir.)

5. Üyelik başvurunuz ulaştığında üyeliğiniz FEAD tarafından onaylanarak başlatılacaktır. Bu durumda sistemde fotoğrafınızın altında "Aktif Üye" ibaresi yer alacaktır. Bu durumda "Yeni Başvuru Formu" linkine tıkladığınızda üyelik aidatınızın son geçerlilik tarihini görebilirsiniz. 

Bilgilendirme

  1. Üyelik aidatınızı yatırırken alıcının adı kısmına derneğimizin tam adını yazınız (Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği). Herhangi bir şekilde kısaltma yapmayınız.
  2. Üyelik aidatı (1 yıllık)
Meslek Ücret
Öğretim üyeleri 250 TL
Öğretmen, Öğretim görevlisi, Araştırma görevlisi                  200 TL
Öğrenci (kadrolu çalışmayan-Lisans, Lisansüstü) 150 TL

     

      3. Derneğimiz yeni üyeliklerde ek bir giriş ücreti almamaktadır.

      4. Üyeliğinizin başlangıç tarihi üyeliğinizin yönetim kurulu kararı ile onaylandığı tarihtir.

      5. 1 Eylül tarihine kadar ödenen üyelik aidatları aynı yılın 31 Aralık tarihine kadar, 1 Eylül tarihinden sonra ödenen üyelik aidatları bir sonraki yılın 31 Aralık tarihine kadar geçerlidir (YK Karar tarih/no: 11.11.2023/ 11*)

      6. Üyelikler yıllık olarak yenilenmektedir.

* Bu karar öncesi 2023 yılında ödenen aidatlar iki yıl (2023-2024 yılları) için geçerli sayılmaktadır. 2023 yılında yatırılan aidatların son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2024'tür. Karar, alındığı tarih itibariyle geçerlidir. 

Üyelikle ilgili tum soru veya sorunlarınızı FEAD e-posta adresine ([email protected]) iletebilirsiniz.

Hesap Bilgileri:
Banka Adı: T.C. Ziraat Bankası
Şube Adı: 1537-ODTÜ-Ankara
Müşteri Adı: Fen Eğitimi Ve Araştırmaları Derneği
Hesap Numarası: 72069583-5001
IBAN: TR24 0001 0015 3772 0695 8350 01

Dernek Adresi: Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği, Fidanlık Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Mithatpaşa Apartmanı No:39 Daire:14 Çankaya/ ANKARA